Підвісні стелі в залі

Стеля в будь-якому приміщенні привертає до себе підвищену увагу. Тим більше, якщо це — головна кімната у домі. Наразі недостатньо лише побілити чи пофарбувати стелю. Адже освітлення буде зрадницьки показувати усі наявні дефекти. Вирівняти поверхню, зробити її ідеально рівною допоможуть підвісні стелі в залі.

підвісні потолки в за

Вибір матеріалу для вітальні обмежується лише ціною та обраним стилем. Пофарбовані в один тон підвісні стелі з гіпсокартону в залі гармонійно вписуються як в сучасне, так і класичне дизайнерське оформлення.

Дуже оригінальний вигляд мають натяжні та гіпсокартонні конструкції, що вдало поєднані між собою. Це краща основа для освітлення, коли в центрі знаходиться масивна люстра, а з боків спроєктовані точкові джерела світла.

Для квартири, де мешкає велика родина, напевно підійдуть підвісні стелі з високим рівнем звукоізоляції в залі, щоб не турбувати сусідів дитячим криком або гучною музикою.

Однак будь-яка конструкція повинна бути встановлена якісно та міцно закріплена. Тому справу краще довірити фахівцям, які знають усі особливості такого монтажу та мають певний досвід. Щоб довго не шукати висококваліфікованих майстрів, радимо одразу звернутися до компанії «РБК Кронос».

Наші фахівці виконують монтаж підвісних конструкцій будь-якого типу, у тому числі натяжних, з тканини та гіпсокартону. А творчий підхід нашого дизайнера без проблем втілить у життя усі ваші оригінальні задуми.

Як розрахувати вартість стелі з гіпсокартону в залі

підвісні стелі в залі

Перш ніж встановити підвісні потолки в залі, необхідно створити дизайн-проєкт, вибрати потрібні матеріали та на основі цих даних скласти кошторис.

У кожному конкретному випадку передбачається використання різних матеріалів та комплектуючих компонентів, ціна на які залежить від якості. Крім того, можливе проведення додаткових робіт. Це залежатиме від первісного стану стелі та бажаної конструкції.

Остаточну вартість можна розрахувати тільки після виїзду монтажника на об’єкт, огляду приміщення та проведення замірів.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити монтаж підвісної стелі в залі у Львові

Щоб замовити встановлення підвісної стелі в залі, необхідно зателефонувати менеджеру компанії «РБК Кронос» за номером, вказаним на сайті. Або ж заповнити онлайн-форму швидкого розрахунку вартості робіт. Менеджер зателефонує вам сам, щоб дізнатися точні розміри вашого приміщення та назвати попередню ціну.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.