Паркетні роботи

Завдяки високим експлуатаційним якостям та популярності натуральних матеріалів в інтер’єрі, паркет часто використовується для підлоги. Однак, попри довговічність матеріалу, паркетне покриття без належного догляду втрачає свій первісний вигляд і потребує оновлення. Відновити втрачений пристойний зовнішній вигляд і видалити дрібні пошкодження, потертості дозволяють якісні паркетні роботи. Циклювання краще довірити фахівцям, які мають відповідне оснащення та великий досвід роботи.

паркетні роботи

Компанія «РБК Кронос» працює на ринку ремонтно-будівельних послуг понад 12 років. Наші майстри швидко та якісно виконують паркетні роботи у Львові за доступними цінами. Досвід дозволяє за короткі строки відновити дерев’яне покриття підлоги будь-якого типу.

За кожен етап роботи компанія ми несемо повну відповідальність. Роботи проходять акуратно, із застосуванням екологічно чистих матеріалів і спеціалізованого обладнання. Якісна робота майстра-паркетника дозволяє завжди досягати поставлених завдань.

Ціна на паркетні роботи у Львові

Вартість робіт залежить від площі оброблюваної поверхні та від того, наскільки зіпсоване полотно. Якщо пошкодження глибокі, процес циклювання триває довше і вимагає великих витрат професійних засобів.

Однак завдяки гнучкій ціновій політиці та використанню індивідуальної системи оцінювання, ми проводимо необхідні паркетні роботи за доступними цінами.

Ми не пропонуємо нереально занижених цін, щоб залучити замовника, а потім збільшити вартість паркетної операції. Загальна вартість завжди є обґрунтованою і стартує від 100 грн. Відновити паркет можна навіть при обмеженому бюджеті.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити всі види паркетних робіт в RBK Kronos

Замовити будь-який вид послуги можна за телефонами, вказаними на сайті нашої компанії. Або заповніть спеціальні поля онлайн-форми та натисніть кнопку «Розрахувати». Протягом години вам зателефонує наш менеджер, щоб з’ясувати всі деталі. Майстер виїжджає на об’єкт для оцінки обсягу та визначення остаточної вартості послуг.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.