Ремонт двокімнатної квартири 45 кв.м.

Ці апартаменти ми віддали нашому клієнту декілька днів тому. Квартира розрахована на пару молодих людей, які полюбляють жваве життя міста, і в цей час не хочуть втрачати багато часу на доїзд до місця роботи – тому і є таким вибір місця розташування. Головна ідея під час проектування – це гармонійне поєднання історичного атмосфери центра міста з частинкою “альтернативної” сучасності. Дізнатися ціни на ремонтні роботи у Львові можна у менеджерів компанії Rbk-Kronos.

Створений простір повинен сприяти вечірньому відпочинку, він має бути затишним, з “ноткою” сучасності, і, одночастно, вписуватися в характер будинку з історією. Житлова площа нараховує декілька приміщень: вестибюль, який плавно веде нас у вітальню з кухонним додатком, спальня та ванна кімната.
Такий невеликий метраж створює додаткові проектні виклики, тому що ми хочемо використати якнайкраще кожен квадратний метр, саме тому тут з’явилася велика кількість вбудованих шаф, прихованих ніш та устаткувань.
Наприклад, пральну машину наші працівники помістили в спеціально підготовлену нішу в шафі у ванній кімнаті, створили забудову стіни з туалетом, де приховали зливний бачок, також зробили багато полиць в шафах з дотиковими фасадами, спеціально запроектували раму ліжка, яка містить в собі полиці на книжки, а також прихований простір для постільної білизни.

Бажаючи отримати найкращу комунікацію в малій квартирі, ми використали навіть скляні розсувні двері для спальної кімнати. У цій квартирі ми не обмежувалися вибором матеріалів з нашого типового каталогу, можна навіть сказати, що цей проект був підготовлений повністю індивідуально. Для інвестора, як і для нас, дуже важливим було застосування високоякісних матеріалів, параметр ціни був важливий, але не пріоритетним.

Ми використовували імпортні матеріали: частину від польських виробників, інші – від іспанських, наприклад, плитка на підлозі у ванній кімнаті і в душі. У ванній кімнаті ми встановили електричний обігрів підлоги, що забезпечує великий комфорт, навіть влітку. Душ повністю виконаний з керамограніту із використанням лінійного стоку, вище знаходиться практична полиця для косметики із декоративним освітленням, над головою – зливний душ.
Підлогу у кімнатах ми зробили з широкої дубової деревини, яку поклали у вигляді класичної французької ялинки.

Для декорування деяких стін ми використали ліплення із поліпропіленових ламелей, вручну сформували цементні плити у ванній кімнаті, а головну стіну покрили різаною плиткою із натуральної цегли, що надає особливий характер даному простору. Кухонний додаток, який є старанно вбудований в геометрію квартири, ми виконали, спираючись на високоякісні матеріали – панелі із натурального каменю (чорний граніт), підвісна мийка з гранітного конгломерату з фразованим зливом, фасади з фрезерованими боковими ручками, із лакованого глянцевого МДФ. На фрагментах кухонних стін, які в майбутньому могли б найбільше забруднюватися, ми використали лаковане “оптичне” скло. Кінцеву гармонію квартири доповнюють чудові світильники та оздоблені рами підвісних дзеркал.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
    Telegram
    Viber
    Messenger
    Instagram