Натяжні стелі в залі

Натяжні стелі — один з найкращих варіантів обробки зали, адже вони не вимагають багато часу на встановлення і при цьому суттєво покращують кімнату. Якщо правильно оформити інтер’єр стелі, нескладно зробити приміщення візуально більшим та просторим, встановити додаткове освітлення чи створити оригінальне оформлення інтер’єру. Компанія RBK Kronos пропонує послуги монтажу і проєктування стель у Львові.

Переваги натяжної стелі в залі

Натяжні стелі в залі

З технічної точки зору, натяжні стелі — це велике суцільне полотно штучної тканини або плівки ПВХ, натягнуте за периметром кімнати та закріплене за допомогою багетів. Тканинні та ПВХ-матеріали відрізняються за своїми властивостями. Плівка пропонує більше варіантів кольорів та фактур, тканина — стійка до механічних ушкоджень і не чутлива до високої температури. Але для всіх натяжних стель характерні загальні переваги:

  • Покращення теплової та звукоізоляції. Цей варіант обробки стелі створює додаткову повітряну подушку, яка робить залу теплішою та затишнішою.
  • Безпека. Матеріали не містять токсичних компонентів, а тканинне полотно стійке до високих температур і не поширює полум’я. До того ж натяжна стеля у залі не дозволить воді зверху залити кімнату. Звісно, після потопу стелю доведеться замінити, але це набагато дешевше, ніж робити повністю новий ремонт.
  • Швидкість монтажу. Нашим фахівцям знадобиться не більше одного робочого дня, щоб встановити стелю.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити професійний монтаж у Львові

Компанія RBK Kronos пропонує доступні ціни на оздоблення стель у жилих та комерційних приміщеннях. Ми гарантуємо високу якість робіт і пунктуальність виконання. Щоб замовити послугу або проконсультуватись з майстрами, залишайте повідомлення на сайті, і ми зателефонуємо.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.