Натяжні стелі в спальні

Оздоблення стелі — складний і відповідальний етап ремонту, адже від нього залежить, наскільки зручною і затишною буде кімната. Складність робіт обумовлюється необхідністю працювати на висоті, піднявши догори руки. Однак натяжні стелі дозволяють зробити все швидко та ідеально рівно. Суцільне полотно з плівки ПВХ або спеціальної тканини не просто закриває всю поверхню, а й приховує найбільші дефекти. Полотно фіксують по периметру багетами.

Переваги натяжної стелі в спальні

Натяжні стелі в спальні

Багато переваг мають натяжні стелі, якщо їх встановити у спальні. Крім виконання естетичної функції, вони покращують тепло- та звукоізоляцію. Влітку кімната стає більш прохолодною, а взимку — теплою. Завдяки натяжному полотну в кімнату також не потрапляють сторонні звуки, тому атмосфера завжди сприяє гарному відпочинку.

До позитивних моментів натяжних стель у спальні можна також віднести:

  • Великий вибір варіантів дизайну. Ви можете обрати світле та темне полотно, або модні яскраві відтінки. Також розрізняють непрозорі, напівпрозорі, глянцеві та матові, з перламутровим, шовковим або сталевим блиском.
  • Швидкий монтаж. Спеціалісти нашої компанії встановлять стелю за один робочий день, навіть якщо разом с полотном треба буде монтувати додаткові освітлювачі.
  • Безпека. Один з найбезпечніших варіантів обробки стелі, оскільки матеріали не поширюють полум’я, а також зупиняють воду, у разі затоплення кімнати сусідами зверху. До того ж тканинне полотно не утворює «бульбашку»: вода рівномірно розтікається поверхнею і не просочується вниз.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити розрахунок вартості монтажу у Львові

Ціна монтажу натяжної стелі в спальні у компанії «РБК Кронос» стартує від 300 гривень за квадратний метр. Щоб дізнатись остаточну вартість послуги, скористайтеся формою швидкого розрахунку вартості робіт, або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.