Натяжні стелі в дитячу кімнату

Найзатишніше завжди у дитячій кімнаті. Адже тут батьки завжди прагнуть створити Натяжні стелі в дитячу кімнатуособливу атмосферу для свого малюка. Щоб забезпечити дитині гарний сон та цікаве дозвілля, необхідно правильно оформити стіни, стелю, підібрати меблі й текстиль. Важливо також, щоб інтер’єр був безпечним та тримав душевну рівновагу.

Стеля це те, що бачить дитина вранці, коли прокидається. Вона може бути захоплюючою, і навіть пізнавальною, якщо розглянути можливість встановлення натяжної стелі.

Натяжні стелі в дитячій кімнаті можуть бути виконані як в спокійній колірній палітрі, так і в яскравій гамі. Зверніть увагу на полотна з кумедними тваринами, героями відомих казок або популярних коміксів.

Переваги натяжної стелі в дитячій кімнаті

Натяжні конструкції гарні, естетичні, довговічні (виробники дають гарантії на термін від 15 до 50 років), добре поглинають шум, не вимагають особливого ремонту та здатні вписатися в найекзотичніше дизайнерське рішення інтер’єру.

Сучасні розробки у виготовленні натяжних стель для дитячих кімнат роблять їх міцними, гнучкими, дозволяють надавати їм будь-яку фактуру, можливість фарбувати у різні кольори та наносити на поверхню різні зображення.

Натяжні стелі в дитячу кімнату

Переваги натяжної стелі очевидні також вже під час її монтажу:

  • швидко встановлювати;
  • під час монтажу немає пилу та бруду;
  • легко замінювати.

Крім того, малюкам завжди приємно та безпечно гратися у кімнаті з натяжною стелею. Така конструкція надає кімнаті більше світла та яскравості та не дозволяє стелі обсипатися і впасти на голову дітям. Відомий випадок, коли така стеля врятувала життя двом малюкам, які були у кімнаті.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Яка вартість монтажу у місті Львів

Вартість послуги від компанії «РБК Кронос» включає проведення попередніх замірів, монтаж. Крім того, ціна залежить від виду стелі. Наші фахівці виконають роботу за 300 грн/кв. м. Щоб швидше розрахувати повну вартість, зателефонуйте нам, або скористайтеся онлайн-формою. Послуга попереднього розрахунку безкоштовна.

Поширені питання

🏡 Як швидко замовити послугу з монтажу натяжної стелі в дитячій кімнаті?

Замовити послугу чи безкоштовну консультацію можна за телефоном та у формі зворотнього зв’язку.

💰 Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

️❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років на виконані роботи.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.