Натяжні стелі у вітальні

Натяжні стелі — один з найкращих варіантів оформлення вітальні. Технічно вони являють собою спеціальне міцне полотно, натягнуте по периметру кімнати та закріплене багетами. Полотно виготовляють з ПВХ-плівки або штучної тканини. Колір та фактуру стелі можна обрати на свій смак: у продажу є світле та яскраве полотно, матове та глянцеве, з металевим та перламутровим блиском. Нескладно замовити стелю з малюнками або однотонне.

Переваги натяжної стелі у вітальні

Одна з причин популярності цього виду обробки — швидкий монтаж і можливість вирівняти будь-яку поверхню, адже полотно маскує всі дефекти. Фахівці нашої компанії впораються з монтажем не довше, ніж за один робочий день. Вартість послуг залежить від обраного типу полотна, площі стелі і складності робіт. Ціна зростає, якщо треба монтувати додаткове освітлення.

натяжні стелі у вітальні

Натяжні стелі у вітальні мають чимало інших плюсів:

  • Покращення тепло- і звукоізоляції. Між полотном та перекриттям утворюється повітряна подушка, яка покращує теплові якості приміщення. До того ж оформлення відіграє роль додаткової звукоізоляції.
  • Легке обслуговування. Стеля майже не вимагає уваги, її можна просто протирати час від часу. До того ж матеріали надзвичайно міцні і стійкі до механічних пошкоджень.
  • Захист від потопу. Якщо вас затоплять сусіди зверху, натяжна стеля не пропустить воду, а тканинне полотно навіть не утворить «бульбашки». На ньому вода розподілиться рівномірно.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити монтаж у Львові

Наша компанія гарантує високу якість і оперативність ремонту квартир, офісів, кав’ярень. Щоб проконсультуватися з фахівцями або замовити послуги, залишайте заявку на сайті або телефонуйте: (066)-833-52-92; (063)-993-39-55.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.