Натяжні стелі на кухні

Натяжні стелі — особливий вид фінальної обробки, що дозволяє швидко вирівняти поверхню, надати їй естетичного вигляду. Технологія вимагає використання спеціального полотна з синтетичної тканини або міцної ПВХ-плівки. Його натягують, повністю закриваючи стелю, і закріплюють по периметру приміщення за допомогою багетів. Натяжні стелі на кухні — практичне та економне рішення, оскільки вони мають чимало переваг.

Переваги натяжної стелі в кухні

Натяжне полотно може бути тканинним або з полівінілхлориду. Найбільшим попитом користується ПВХ-плівка, але вона чутлива до високих температур. Тому фахівці нашої компанії радять монтувати у кухні тканинні стелі. Вони невибагливі в обслуговуванні, забезпечують добру звукоізоляцію і зовсім нечутливі до гарячої пари та високих температур. Натяжні стелі мають також інші плюси:

натяжні стелі на кухні
  • Широкий вибір варіантів дизайну: вони можуть бути світлими та темними, яскравими і пастельними, глянцевими та матовими. Ви легко знайдете полотно з малюнком або повністю однотонне.
  • Захист від потопу: полотно добре утримує воду, якщо відбувається аварія, і сусіди заливають приміщення. Тканинна основа не утворює «бульбашку», як ПВХ, і вода рівномірно розливається між основною стелею та полотном.
  • Швидкий монтаж: нашим досвідченим фахівцям знадобиться не більше одного робочого дня, щоб встановити стелю.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити монтаж у Львові

Компанія RBK Kronos гарантує високу якість робіт, а також демократичні ціни і пунктуальне виконання замовлення. Щоб розрахувати попередню вартість монтажу, використовуйте форму «Швидкий розрахунок». Для замовлення натяжної стелі на кухню залишайте заявку на сайті або телефонуйте: (066)-833-52-92; (063)-993-39-55.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.