Малярні роботи

Малярні роботи передбачають покриття фарбою чи лаком внутрішніх та зовнішніх поверхонь будь-якого приміщення. Адже лак і фарба виконують не лише декоративну функцію для стін, стелі, підлоги, фасадів вуличних конструкцій. Обидва різновиди покриття чудово захищають основний матеріал від вологи, грибку, цвілі, іржі.

малярні роботи

Компанія RBK Kronos виконує внутрішні та зовнішні малярні роботи у Львові. Ми фарбуємо стіни, стелі, підлоги у житлових та комерційних приміщеннях: крамницях, кав’ярнях, офісах. Наші спеціалісти виконують роботу на будь-яких видах покриття:

  • простих — фарбування складів, промислових, сільськогосподарських, допоміжних будівель;
  • поліпшених — обробка житлових, адміністративних, навчальних будівель;
  • високоякісні — громадських культурних приміщень, залів загальних зборів тощо.

Ми фарбуємо якісно та завжди завершуємо в установлені строки. Для кожного випадку ми доберемо оптимальні лакофарбові суміші.

Розцінки на малярні роботи у Львові

розцінки на малярні роботи

На вартість робіт впливає кілька факторів:

  • площа поверхні і її тип;
  • технологія фарбування;
  • вибір матеріалів;
  • терміновість;
  • додаткові роботи.

Якщо поверхня повністю підготовлена до нанесення фарби та лаку, послуги малярів вийдуть дешевше. Проте за необхідності ми можемо підготувати поверхню: видалити бруд та стару обробку, поґрунтувати поверхню, зробити її рівною, зашпаклювати. Лише після цього можна переходити безпосередньо до малярного етапу.

Також можливе використання спеціального обладнання, яке прискорює процес і забезпечує високу якість покриття: йдеться про так звану «гармату». Проте вибір інструментів впливає на розцінки. Як і фарба чи лак – їх колір та вид обирає замовник, але наші спеціалісти можуть проконсультувати вас перед покупкою матеріалів.

Відповідно до нашого прайсу ціни на малярські роботи починаються від 50 грн за квадратний метр.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити послугу, коли потрібен маляр у Львові

Звертаємо увагу, що фарбування та покриття лаком — фінішний етап обробки, ці роботи виконуються після електромонтажних, штукатурних та інших етапів. Вони вимагають певної температури та вологості повітря, а також попереднього ґрунтування, інакше поверхня вбере вологу перед нанесенням фарби/лаку.

Щоб замовити послугу або проконсультуватись з майстрами, набирайте один з номерів: (066)833-52-92, (063) 993-39-55. Також залишайте повідомлення для розрахунку вартості робіт, і наш менеджер зв’яжеться з вами протягом години.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.