П'ятикімнатна квартира 150м.кв

Дизайн цілої квартири – натуральний, основна частина – європейська деревина в натуральній колірній гамі. В таких просторах наші клієнти почуваються найкраще і розуміють, що з часом цей матеріал буде старіти, натомість для дизайнерів і проектантів – це один з найбільш застосованих матеріалів. Крім того проводячи ремонт квартири,використовували міцні матеріали, саме тому на кухні поставили чорний граніт, високої якості кафель і кварцова плитка.
Квартира запроектована для сім’ї з 4 осіб (у тому числі двоє підлітків ) і малої собаки.
Входячи в квартиру, перед нами з’являється коридор зі стильними дверима, які вставлені на чітко виразній шині. У проміжках знайшлося місце для „невидимої” шафи і гардеробу, скриньки для взуття з сидінням, а далі ми заходимо до великої вітальні… Широку залу поділили на три зони: зона для прийому їжі, зона з телевізором та місце для релаксу (сприяє розмові та прослуховуванні музики).
Також ми виділили додатковий простір за допомогою ажурів та світла – завдяки цьому, ми почуваємось більш комфортно і затишно.

Великий квітковий горщик ми розташували в центрі. В ньому будуть вирощувати орхідеї, а правильну експозицію забезпечить верхнє освітлення. Окремі спальні наші працівники розташували до потреб і сподівань жителів: зручна спальня батьків зі світлим гардеробом і ванною кімнатою, в якій ми використали натуральну деревину на підлозі і стіни у класичному білому кольорі. Дитячі кімнати: кімната для дівчинки – наближена до природи, з великою кількістю складських приміщень, місця для читання та навчання, з гарним освітленням з регульованою інтенсивністю. Кімната для хлопчика – більш індустріальна: вона не строга, але і одночасно функціональна.
Далі знаходиться ще одна кімната – це кабінет / бібліотека, а деколи – кімната для гостей з додатковим гардеробом. І в кінці коридору знаходиться дитяча ванна та пральна кімната, де може мешкати собака.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
    Telegram
    Viber
    Messenger
    Instagram