logo2

П'ятикімнатна квартира 150м.кв

Дизайн цілої квартири – натуральний, основна частина – європейська деревина в натуральній колірній гамі. В таких просторах наші клієнти почуваються найкраще і розуміють, що з часом цей матеріал буде старіти, натомість для дизайнерів і проектантів – це один з найбільш застосованих матеріалів. Крім того проводячи ремонт квартири,використовували міцні матеріали, саме тому на кухні поставили чорний граніт, високої якості кафель і кварцова плитка.
Квартира запроектована для сім’ї з 4 осіб (у тому числі двоє підлітків ) і малої собаки.
Входячи в квартиру, перед нами з’являється коридор зі стильними дверима, які вставлені на чітко виразній шині. У проміжках знайшлося місце для „невидимої” шафи і гардеробу, скриньки для взуття з сидінням, а далі ми заходимо до великої вітальні… Широку залу поділили на три зони: зона для прийому їжі, зона з телевізором та місце для релаксу (сприяє розмові та прослуховуванні музики).
Також ми виділили додатковий простір за допомогою ажурів та світла – завдяки цьому, ми почуваємось більш комфортно і затишно.

Великий квітковий горщик ми розташували в центрі. В ньому будуть вирощувати орхідеї, а правильну експозицію забезпечить верхнє освітлення. Окремі спальні наші працівники розташували до потреб і сподівань жителів: зручна спальня батьків зі світлим гардеробом і ванною кімнатою, в якій ми використали натуральну деревину на підлозі і стіни у класичному білому кольорі. Дитячі кімнати: кімната для дівчинки – наближена до природи, з великою кількістю складських приміщень, місця для читання та навчання, з гарним освітленням з регульованою інтенсивністю. Кімната для хлопчика – більш індустріальна: вона не строга, але і одночасно функціональна.
Далі знаходиться ще одна кімната – це кабінет / бібліотека, а деколи – кімната для гостей з додатковим гардеробом. І в кінці коридору знаходиться дитяча ванна та пральна кімната, де може мешкати собака.

Безкоштовний
розрахунок вартості
робіт

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте або залиште свої дані прямо зараз, і ми вам передзвонимо.