Фасадні роботи

Фасадні роботи

Фасад будинку – це його візитівка, і від його зовнішнього оформлення залежить екстер’єр й статус будівлі. Облаштування та монтаж мокрих та вентильованих фасадів, очищення зовнішніх стін будівлі, ремонтно-відновлювальні роботи спрямовані на створення оригінального, гарного і сучасного вигляду споруди. Крім того, окремі види фасадних робіт сприяють підвищенню міцності, зносостійкості, довговічності, теплостійкості старих будівель. Аби надати будинку презентабельного вигляду, фасадні роботи мають бути виконані на найвищому рівні.

Основні види фасадних робіт

Фасадні роботи можуть бути різноманітними. Однак найбільший попит мають наступні:

  • Миття фасаду. З часом під дією навколишнього середовища на фасадах накопичуються сольові відкладення, що негативно впливають на стіни будівлі, руйнують штукатурку. Дуже важливо вибрати оптимальний миючий засіб, щоб уникнути пошкодження декоративного шару. Оскільки універсального засобу в не існує, краще довірити цю справу фахівцям, котрі у кожному конкретному випадку самостійно визначають, який розчин застосовувати.
  • Гідрофобізація фасаду. Нанесення захисного шару створює перешкоду для проникнення вологи всередину фасаду та для виходу на його поверхню солей. Після гідрофобізації фасад стає яскравішим і має естетичний вигляд.
  • Герметизація швів. Один із найосновніших видів фасадних робіт. Використовується для утеплення споруд. Ефект відчутний одразу. Процедура також збільшує «строк життя» фасаду.
  • Реставрація фасаду. Косметичний ремонт виконують для збереження архітектури та стилю усього покриття. Такі роботи вимагають професійного підходу, адже оздоблення виконується різноманітними унікальними елементами декору.
  • Ремонт фасаду. Щороку вигляд фасаду погіршується, тому час від часу необхідно обновляти його для підсилення захисних і декоративних властивостей. Оздоблення може бути косметичним або капітальним.

До комплексних фасадних робіт належать:

  • Облицювання вентильованого фасаду. Можливість створити чудову звуко- та теплоізоляцію. Використовуються касети, профнастил, сайдинг, природний камінь, фіброцементні плити.
  • Скління фасадів. Світлопрозорим конструкціям властиві висока міцність та надійність. Роботи передбачають безрамне скління, броньоване скло, скління ліфтів, створення інтер’єрів зі скла та художнього оформлення скла.
  • Оздоблення фасадів. Мокрий спосіб – найпоширеніший та відносно недорогий вид утеплення. Містить в собі перевірені часом методи та техніки обробки фасаду: оштукатурювання, фарбування, оформлення натуральним каменем, обробка сайдингом, стіновими панелями тощо.
  • Утеплення фасадів. Досить актуальна пропозиція, особливо для старих будівель. Передбачає зовнішнє утеплення та встановлення навісних вентильованих фасадів.

Фасад дуже важливий для життя споруди. Він захищає її від вологи, зберігає тепло, прикрашає. Декорує та стилізує. Тому важливо фасадні роботи довірити вузькоспеціалізованим фахівцям.

Розрахунок цін на фасадні роботи у Львові

Фасадні роботи у Львові можна замовити в ремонтно-будівельній компанії RBK Kronos. Наша команда професіоналів зробить ваш будинок більш привабливим та теплим. Ми застосовуємо тільки професійні будівельні та оздоблювальні матеріали, які забезпечують якісний та довговічний результат. Крім того, наші фахівці нададуть консультаційні послуги, виконають якісну оцінку стану фасадів будинків у Львові та області, а також розрахують кошторис.

Розцінки на проведення утеплення, оздоблення, скління фасадів споруд стартують від 270 грн/кв.м та залежать від якості вибраних вами матеріалів та складності робіт. 12-річний досвід, висока кваліфікація працівників компанії та використання сучасних будівельних технологій є гарантією бездоганного результату виконання.

Найпопулярніші запитання

— Як відбувається оплата?
Оплата за виконання відбувається по завершенню всіх робіт.
— Які види фасадних робіт ви пропонуєте?
Ми виконуємо всі види фасадних робіт. Однак найбільший попит мають «Оздоблення» та «Утеплення фасадів».
— Чи можна замовити швидкий розрахунок вартості фасадних робіт?
Так, замовити безкоштовну консультацію можна за телефоном або у формі зворотнього зв’язку.
— Чи є у вас гарантія на фасадні роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років на виконані роботи.

Замовити фасадні роботи у Львові від RBK Kronos

Ознайомитися з прайс-листом на фасадні роботи та дізнатися точну ціну на вказані послуги у Львові можна за номерами: ☎️(096)07-07-507. Зателефонуйте менеджерам компанії «РБК Кронос» або внесіть свої контактні дані в онлайн-форму вже зараз. Ми зв’яжемося з вами протягом години, щоб уточнити інформацію та домовитися про проведення безкоштовного розрахунку вартості робіт.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.