Фасадні роботи

Фасад будинку – це його візитна карточка, від того, наскільки якісно він оформлений, залежить зовнішній вигляд та статус будівлі. Тому, аби придати будинку презентабельність, фасадні роботи у Львові мають бути виконані на найвищому рівні. Окрім покращення зовнішнього вигляду, фасад покликаний захистити будівлю від впливу зовнішнього середовища та зберегти тепло у вашому домі.

Фасадні роботи у Львові

Фасадні роботи представляють собою комплекс послуг, що включають у себе ремонт у Львові, реконструкцію, облицювання, монтаж фасадних систем, а також зовнішнє утеплення. Фасадні роботи, що розраховуються індивідуально у Львові, вимагають ретельного підходу. Щоб підібрати найкраще покриття, майстри мають врахувати такі основні параметри: температурний вплив, максимально можливий перепад; види і частота опадів; рівень зовнішнього шуму. Якщо всі роботи будуть проведені якісно та правильно, рівень комфорту у вашій домівці значно покращиться.

Існують два основні види утеплення фасадів:

  1. Мокрий спосіб – найпоширеніший та відносно недорогий вид утеплення. Він включає в себе сукупність маніпуляцій по монтажу пінопласту та нанесенню штуку
  2. Сухий спосіб – не включає у себе штукатурку, а замість пінопласту зазвичай використовують інші утеплювачі. Такий спосіб полягає в тому, що утеплювач спочатку кріпиться до поверхні стіни, а потім, поверх нього, встановлюються панелі з пластику, металу або ж іншого облицювального матеріалу. Між утеплювачем та панеллю залишають простір для того, щоб здійснювалась природна вентиляція. Тому такий спосіб інколи називають “вентильований фасад”.

Фасадні роботи Львів здійснюються лише із застосуванням професійних будівельних та оздоблювальних матеріалів, які забезпечують якісний та довговічний результат. Щоб фасади мали бездоганний вигляд, використовуються перевірені часом методи та техніки обробки:

  • Облицювання;
  • Оштукатурювання;
  • Фарбування;
  • Оформлення натуральним каменем;
  • Обробка сайдингом, мтіновими панелями тощо.

Команда професіоналів компанії Кронос зробить ваш будинок у Львові привабливішим та теплішим. Команда спеціалістів виконує електромонтажні роботи львів. Ми пропонуємо консультаційні послуги, якісну оцінку стану фасадів, а також розраховуємо кошторис.

Безкоштовний
обрахунок вартості
робіт
Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання. Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!