Фарбування стелі

Фарбування — один з найпопулярніших способів фінішної обробки стелі. У фарби чимало переваг. Вона чудово вкриває будь-яку поверхню: пластикову, дерев’яну, пошпакльовану. Фарбування стелі з гіпсокартону надає їй завершеного вигляду. Нескладно знайти фарбу бажаного кольору, а якщо не виходить придбати якийсь особливий відтінок, завжди можна змішати кілька кольорів. Покриття невибагливе, проте гарне.

Ціни на фарбування стелі у Львові

Компанія RBK Kronos робить ремонт у житлових та комерційних приміщеннях. Ми гарантуємо високу якість фарбування та демократичні ціни. На сайті вказана орієнтовна вартість робіт, однак остаточна ціна залежить від таких умов:

фарбування стелі
  • необхідність підготовчих робіт;
  • площа стелі;
  • тип фарби;
  • строки виконання.

Щоб після фарбування стеля мала акуратний та якісний вигляд, перед початком робіт потрібно підготувати її поверхню. Для цього треба видалити залишки попереднього фінішу: старої фарби, шпалер, штукатурки. Також перед фарбуванням поверхню очищають від бруду, вирівнюють. І тільки після цього можна переходити до самого фарбування.

Наші майстри працюють з різними типами матеріалів. Найкращий вибір – водоемульсійна фарба, вона не шкідлива для людини, не залишає нав’язливого запаху, рівно лягає на будь-яку основу. Ми використовуємо кілька різновидів цього матеріалу:

фарбування стелі з гіпсокартону
  • Акриловий. Основа фарби – акрилова смола, яка робить покриття надзвичайно стійким до вологи. Цей матеріал ефективно ховає невеличкі недоліки стелі, наприклад, тріщини. Досить бюджетний варіант.
  • Силікатний. Таку фарбу виготовляють з води та рідкого скла, тому на стелі вона утворює щільний шар, який не пропускає вологу й повітря. Силікатна фарба не втрачає початкових якостей протягом 20 років.
  • Силіконовий. Один з кращих варіантів з оглядом на співвідношення ціни та якості. Головний компонент фарби — силіконова смола, що утворює на поверхні водо- і паронепроникну плівку. Тому ми радимо силіконову фарбу для вологих приміщень на кшталт ванної кімнати.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити фарбування стелі в компанії RBK Kronos

Щоб замовити малярні роботи або проконсультуватися з майстрами, телефонуйте за номерами (066)833-52-92,(063) 993-39-55. Також ви можете залишити заявку про швидкий розрахунок вартості робіт через онлайн-форму.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.