Дизайн стелі в залі

Стеля у залі робить інтер’єр більш витонченим, елегантним і неймовірно затишним. У поєднанні з правильно підібраними освітлювачами, вона створює бездоганний фон та наповнює кімнату естетичною привабливістю. Тому на оформленні цієї кімнати заощаджувати не варто і звернутися до фахівців. Замовити професійний дизайн стелі в залі ви можете у компанії «РБК Кронос». Ми працюємо на ринку ремонтно-будівельних послуг вже 12 років і точно знаємо, як задовольнити всі ваші інтер’єрні бажання.

Ідеї дизайну стелі в залі

Залежно від основної ідеї оформлення, конструкція стелі у вітальні може мати різну кількість рівнів: один, два чи більше. Форми можуть бути простими та складними, кольори — від пастельних до яскравих відтінків.

Для вдалого декору потрібно враховувати конструктивні особливості приміщення:

дизайн стелі в залі
  • Для маленької вітальні у квартирах «хрущовках» підійдуть однорівневі конструкції або багаторівневі моделі з частковим розташуванням по поверхні стелі.
  • У довгій та вузькій залі будуть доречні стелі квадратної або прямокутної форми, які візуально розширюють простір.
  • Багаторівневі вироби зі складним дизайном будуть найкраще підходити для оформлення вітальні з високою стелею.

Для гармонійного та органічного вигляду стельової конструкції потрібно враховувати грамотне розташування ламп і світильників.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити оформлення стелі від компанії RBK Kronos

Щоб замовити оформлення стелі у вітальні, зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Або скористайтеся онлайн-формою, введіть туди свої дані та натисніть кнопку «Розрахувати». Наш менеджер подзвонить вам протягом години, щоб попередньо розрахувати вартість робіт. Послуга безкоштовна.

Безкоштовний
розрахунок вартості
робіт

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте або залиште свої дані прямо зараз, і ми вам передзвонимо.