Дизайн стелі у вітальні

Від оформлення стелі залежить, наскільки затишною та просторою буде кімната. Найпоширенішою є світла побілка, проте такий варіант не можна вважати універсальним. Зверніться до компанії RBK Kronos, і наші дизайнери знайдуть для вас цікавіші ідеї оформлення, які враховуватимуть специфіку вітальні, її загальний стиль, рівень освітлення та інші значущі фактори. Ми працюємо з усіма матеріалами. Створюємо дизайн стелі з гіпсокартону у вітальні, використовуємо фарбу та штукатурку, деревину та скло, текстиль і пластик.

Ідеї оформлення стелі у вітальні

Для кожного клієнта фахівці нашої компанії розробляють індивідуальні варіанти оформлення інтер’єру. Дизайнери слідкують за світовими тенденціями, тому можуть запропонувати дизайн з використанням різних матеріалів:
Дизайн стелі з гіпсокартону у вітальні

    • Фарба й побілка. Недорогий варіант, що вимагає ідеально рівної поверхні. Окрім класичних світлих кольорів можна використати яскраві фарби, розписати стелю орнаментом.
    • Шпалери. Їх можна клеїти лише на рівну, старанно підготовану стелю, однак коштує таке оформлення недорого. Дизайнер підбере шпалери, які матимуть гарний і дорогий вигляд. Вони можуть контрастувати зі шпалерами на стінах або навпаки – відповідати їх відтінку та фактурі.
    • Гіпсокартон. Найкращий вибір для нерівної стелі, яку складно вирівняти на підготовчому етапі. Матеріал також дозволяє створювати фігурний дизайн.
Дизайн натяжної стелі у вітальні
  • Натяжне полотно. Дизайн натяжної стелі у вітальні виглядає гарно й оригінально. Фактура поверхні може буде дзеркальною або матовою, імітувати шовк або текстиль. Але якщо хочеться монтувати додаткові світильники, краще вибрати підвісну стелю.
  • Дерево. Це чудовий варіант для кімнати у стилі лофт або кантрі. Дерев’яна стеля досить нестандартна, екологічна і створює затишну атмосферу.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Як замовити дизайн стелі у вітальні від компанії RBK Kronos

Наші фахівці уважно дослухаються до побажань замовників, тому ми створюємо дизайн інтер’єру вітальні, у якому приємно жити. Розрахувати приблизну вартість послуг можна за допомогою форми швидкого розрахунку на сайті. Щоб отримати фахову консультацію або замовити оформлення, телефонуйте — (066) 833-52-92, (063) 993-39-55.

Найпопулярніші запитання

💰 Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

💎 Як швидко замовити дизайн стелі у вітальні у Львові?

Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️066-833-52-92.

⚡ Чи можна розрахувати скільки коштує дизайн стелі вітальні?

Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.

️❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.