Дизайн кухні-студії

Дизайн кухні-студії

Кухня-студія з’явилась як чудове рішення оптимізації простору в малогабаритних квартирах. Однак згодом такий варіант інтер’єру прийшовся до вподоби також власникам будинків. Об’єднання кухні, їдальні та вітальні, іноді з прихожою та лоджією, дозволяє створити одну велику простору кімнату, яке добре освітлене та має велику функціональність.

І справа тут не лише в переплануванні приміщення. Це стосується його правильного оформлення, яке потребує особливої ретельності у виборі кольорової палітри, оздоблення та планування меблів. Адже в одній кімнаті розміщується кілька функціональних зон зі своєю специфікою. Тому дизайн кухні-студії у квартирі варто довірити лише професіоналам.

Інтер’єр кухні-студії від компанії Rbk Kronos

Якщо ви точно зважилися на оптимізацію простору у власній невеличкій квартирі, радимо звернутися до компанії «РБК Кронос». Наші фахівці завжди дотримуються головного правила в оформленні будь-якого приміщення — створення цілісного інтер’єру. Однак для цього необхідно ретельно продумати зонування кімнати на частини, що мають кардинально різне призначення. Крім того, варто використати яскраві акценти в кожній зоні, що й стануть об’єднуючим елементом усього дизайну кухні-студії.

Наші дизайнери завжди враховують усі побажання клієнтів і пропонують кілька варіантів оформлення на вибір. Навіть, якщо ви мрієте про кухню-студію з каміном, спеціалісти Rbk Kronos без проблем зроблять мрію реальністю.

кухня-студія з каміном

До переваг, які ви отримуєте від кухні-студії, можна віднести:

  • велика площа, що дозволяє вільно пересуватися приміщенням;
  • вам ніколи не доведеться бути на самоті під час готування;
  • завжди можна влаштувати майстер-клас із приготування смаколиків для всіх членів родини.

Однак варто пам’ятати й про недоліки такого рішення, хоча їх і не так багато:

  • розповсюдження неприємних запахів під час приготування їжі: варто подбати про потужну витяжну систему;
  • помітність робочого процесу та брудного посуду: на такій кухні посуд постійно повинен бути чистим, а робоче місце — прибраним.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити дизайн кухні-студії у Львові

Перш ніж скористатися дизайнерськими послугами від нашої будівельної компанії, радимо через онлайн-форму замовити швидкий обрахунок вартості робіт. Для цього потрібно лише ввести в поля своє ім’я та номер телефону. Наші менеджери вам зателефонують найближчим часом. Послуга безкоштовна.

Безкоштовний
розрахунок вартості
робіт

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте або залиште свої дані прямо зараз, і ми вам передзвонимо.