Як обрати стильний та зручний дизайн кабінету

Багато людей сьогодні працює віддалено, через що все більш актуальним запитом серед клієнтів ремонтно-будівельних компаній стає розробка дизайну кабінету. Якщо роботодавець не проти та дозволяє площа, можна більше не витрачати час на дорогу до офісу, а з комфортом працювати у себе вдома. Головне — правильно організувати простір, аби не спіймати прокрастинацію та налаштувати себе на робочий лад.

Як обрати стильний та зручний дизайн кабінету

Основні правила створення дизайну кабінету

Кожен уявляє зручну робочу обстановку по своєму, але розробляючи дизайн домашнього кабінету, важливо дотримуватись слушних рекомендацій фахівців:

Заплануйте достатню кількість розетокЇх повинно бути стільки, щоби ви могли під’єднати одночасно всі необхідні прилади — телефон, комп’ютер, принтер, колонки тощо.
Подбайте про хороше освітленняМаксимально використовуйте природне світло. Для цього стіл краще поставити ближче до вікна. Додатково зробіть штучне освітлення, але слідкуйте, аби воно не було занадто яскравим. Від цього швидко втомлюються очі.
Дотримуйтесь єдиного стилюВажко зосередитись, якщо в інтер’єрі забагато кольорів, яскравих деталей та цікавих аксесуарів.
На перший план поставте функціональністьПродумайте, щоб все потрібне було під рукою.
Функціональність кабінету в будинку

Дизайн кабінету, що налаштовує на роботу

Зручніше працювати в окремій кімнаті, щоб не відволікатися від роботи, коли хтось з домашніх захоче випити чаю або буде щось шукати у шафі. Якщо площа квартири цього не дозволяє, робоче місце можна виділити, наприклад, на балконі. Інший варіант — провести зонування кімнати. Для цього можна використовувати гіпсокартонні перегородки, меблі тощо.

Дизайн кабінету вдома — це ціле поле для польоту фантазії. Тут власник приміщення може виразити свою індивідуальність та творчі здібності. Проте дизайнери радять у невеликих приміщеннях віддавати перевагу світлим відтінкам й відмовитися від зайвого декору. Це візуально збільшить простір. А ось у приватному будинку можна виділити для роботи окрему кімнату та облаштувати її на свій смак. Тоді працювати тут буде ефективніше, ніж в офісі.

Правила створення дизайну кабінету

Ідеї дизайну кабінету в будинку

Сучасний дизайн робочого кабінету може бути виконаний у різних стилях. Перелічимо найпопулярніші.

✓ англійський — характерні природні кольори та натуральні матеріали;
✓ лофт — в основі лежить простота й свобода від упереджень;
✓ хай-тек — стиль, в якому переважають метал, пластик, скло;
✓ класика — передбачає використання статусного декору, натуральних кольорів та природних матеріалів;
✓ американський — ґрунтується на мінімалізмі, приваблює практичністю та функціональністю;
✓ скандинавський — характеризується світлими відтінками, простими та функціональними меблями, світлим і великим простором.
Ідеї дизайну кабінету в будинку

Обирайте, відштовхуючись від особистих уподобань. Адже інтер’єр, що подобається, не лише задає настрій на весь день, але й забезпечує продуктивність праці.

Правильний дизайн офісного кабінету

Інтер’єр кабінету не завжди має бути нудним і одноманітним. Зробити його більш оригінальним можна за допомогою декору, фотографій, картин і цікавої канцелярії. Головне, аби вам у цьому приміщенні було комфортно та зручно.

Правильний дизайн офісного кабінету

Особливу увагу зверніть на такі моменти:

ОсвітленняУ робочому приміщенні має бути декілька джерел світла. Ідеальною буде наявність вікна, що виходить на сонячну сторону. Не зайвою стане гарна настільна лампа.
ПідлогаДля покриття підлоги використовують ламінат, лінолеум або керамічну плитку. У домашньому кабінеті також можна постелити паркет або ковролін, додати килим.
СтеляВ більшості випадків дизайн кабінету передбачає встановлення натяжної стелі. Це швидко, просто та недорого. Для стилю лофт підійдуть грубі дерев’яні балки.
СтіниЇх можна пофарбувати або поклеїти шпалери. Зосередитись на роботі допоможуть спокійні відтінки. Дуже важливо, аби інтер’єр не дратував вас, а, навпаки, надавав сили та енергії.

Також прослідкуйте, щоб габарити меблів відповідали загальній площі приміщення, а усі предмети були зручно розташовані. Якщо складно самим продумати дизайн кабінету, звертайтесь до професіоналів. Вони знають, як створити ідеальні умови для ефективної організації робочого процесу.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
    Telegram
    Viber
    Messenger
    Instagram