Дизайн кабінету в будинку

Цифрові технології дозволили багатьом людям працювати не виходячи з дому. Тому облаштування робочого місця у квартирі чи будинку є досить актуальним. Навіть якщо немає можливості виділити цілу кімнату для роботи, потрібно знайти та правильно оформити для цього куточок. Головна умова облаштування — зручність, практичність та врахування особливостей праці фрілансера.Допомогу у створенні комфортного дизайну домашніх кабінетів надає львівська компанія RBK Kronos. Оформленням інтер’єру проходить в кілька етапів. Спочатку дизайнер обговорює із замовником загальну концепцію дизайну, потім пропонує і узгоджує ескізи. Після цього він розробляє детальну документацію, за якою можна зробити ремонт будинку.

дизайн кабінету в будинку

Особливості дизайну домашнього кабінету

Планування домашнього кабінету передбачає врахування смаків та специфіки роботи замовника: комусь необхідна велика кількість книг, іншим – спеціальної техніки чи обладнання. Для окремих професій головною умовою є добре освітлення. Крім того, дизайнер чітко розділяє простір кімнати на зони:

 • робочу;
 • відпочинку;
 • переговорів.

Найчастіше кабінети оформлюють у коричневих, зелених, сірих кольорах. У цих приміщеннях використовують спокійні відтінки, які налаштовують на роздуми та кропітку працю. Класичний декор передбачає використання статуеток, глобусів, мап або картин. А от для кабінету в сучасному стилі такі предмети не потрібні.

дизайн домашнього кабінету

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.
? Як швидко замовити дизайн кабінету в будинку у Львові?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.
⚡ Чи можна розрахувати скільки коштує дизайн домашнього кабінету?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Замовити дизайн кабінету в будинку у Львові

Наша компанія пропонує якісні та сучасні дизайн-проєкти для кабінетів. Щоб розрахувати приблизну ціну проекту, використовуйте форму «Швидкий розрахунок вартості робіт». Ви також можете проконсультуватися з дизайнером та замовити проєкт, залишивши заявку онлайн або зателефонувавши за номерами: ☎️ (066) 833-52-92, ☎️ (063) 993-39-55.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
  Telegram
  Viber
  Messenger
  Instagram