Дизайн кабінету в будинку

дизайн кабінету в будинку

Цифрові технології дозволили багатьом людям працювати не виходячи з дому. Тому облаштування робочого місця у квартирі чи будинку є досить актуальним. Навіть якщо немає можливості виділити цілу кімнату для роботи, потрібно знайти та правильно оформити для цього куточок. Головна умова облаштування — зручність, практичність та врахування особливостей праці фрілансера.

Допомогу у створенні комфортного дизайну домашніх кабінетів надає львівська компанія RBK Kronos. Оформленням інтер’єру проходить в кілька етапів. Спочатку дизайнер обговорює із замовником загальну концепцію дизайну, потім пропонує і узгоджує ескізи. Після цього він розробляє детальну документацію, за якою можна зробити ремонт.

Особливості дизайну домашнього кабінету

Планування домашнього кабінету передбачає врахування смаків та специфіки роботи замовника: комусь необхідна велика кількість книг, іншим – спеціальної техніки чи обладнання. дизайн домашнього кабінетуДля окремих професій головною умовою є добре освітлення. Крім того, дизайнер чітко розділяє простір кімнати на зони:

  • робочу;
  • відпочинку;
  • переговорів.

Найчастіше кабінети оформлюють у коричневих, зелених, сірих кольорах. У цих приміщеннях використовують спокійні відтінки, які налаштовують на роздуми та кропітку працю. Класичний декор передбачає використання статуеток, глобусів, мап або картин. А от для кабінету в сучасному стилі такі предмети не потрібні.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити дизайн кабінету в будинку у Львові

Наша компанія пропонує якісні та сучасні дизайн-проєкти для кабінетів. Щоб розрахувати приблизну ціну проекту, використовуйте форму «Швидкий розрахунок вартості робіт». Ви також можете проконсультуватися з дизайнером та замовити проєкт, залишивши заявку онлайн або зателефонувавши за номерами: (066)833-52-92 , (063)993-39-55.

Безкоштовний
розрахунок вартості
робіт

Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте або залиште свої дані прямо зараз, і ми вам передзвонимо.