Яким має бути дизайн кабінету керівника

Дизайн кабінету керівника відіграє чималу роль в іміджі компанії, адже це свого роду візитівка організації. Саме тут проходять усі важливі зустрічі з партнерами та співробітниками, обговорення ділових питань, підписання договорів тощо. Тому важливо, щоб приміщення було стильним, показним і водночас затишним.

Яким має бути дизайн кабінету керівника

Особливості дизайну кабінету керівника

Як правило, оформлення кабінету керівництва відрізняється від варіантів, передбачених для звичайних співробітників. В даному приміщенні має бути комфортно та зручно не лише власнику, важливо, аби кімната створювала приємне враження на відвідувачів. Яке саме — залежить, в тому числі від сфери діяльності компанії.

Так, при розробці дизайну кабінету директора заводу вкрай важливо досягти відчуття стабільності, передбачуваності. Дизайн робочого кабінету директора IT-компанії навпаки повинен характеризувати свого власника як людину гнучку, здатну швидко адаптуватися до мінливого світу.

Тому перш ніж братися за малювання ескізу, варто замислитись: а що саме ви хочете продемонструвати навколишнім, як вашу організацію повинні сприймати співробітники, клієнти та партнери.

Вибір кольору та зонування приміщення

Будь-який кабінет боса має мати:

✓ робочу зону для індивідуальної роботи;
✓ зону для відвідувачів, де проводяться переговори, наради, робочі зустрічі;
✓ зону відпочинку, яка дозволяє трохи розслабитися, не виходячи з офісу — адже зазвичай керівник має ненормований робочий день.
Якщо кабінет невеликий, все одно не варто перетворювати простір в єдину робочу зону. Невеликий журнальний столик, зручне крісло, зелений куточок з квітами й акваріумом займуть мінімум квадратних метрів, проте значно покращать й атмосферу, й самопочуття. А ось для нарад в такому випадку доведеться облаштовувати окрему переговорну.
Зонування кабінету керівника

Обираючи колірну палітру, важливо розуміти, що це впливатиме на психічний стан і настрій людей. Тому фахівці радять для оформлення дизайну кабінету керівника обирати:

Корпоративні кольори

Це найбільш вдалий варіант показати відданість керівництва ідеям і духу організації. Проте його краще використовувати, якщо всі інші приміщення також оформлені в таких кольорах.

Природні відтінки

Зелений, сірий, коричневий та бежевий кольори налаштовують на діловий лад. Також шляхетно виглядають золотисті, сріблясті, бронзові, перлинні та смарагдові відтінки.

А ось дизайн кабінету керівника в пастельних тонах зазвичай викликає здивування, якщо мова не йде про салон краси або студію нарощування вій. Серйозний бізнес потребує сміливих рішень. Спробуйте, наприклад, пограти на контрастах.

Дизайн кабінету чоловіка-керівника

Кабінет чоловіка зазвичай має характеризувати свого власника як сильну, вольову натуру, яка завзято йде до своєї мети й досягає її. Інтер’єр повинен підкреслювати стабільне фінансове становище. Тому слушним для зрілих чоловіків стане дизайн з дорогого дерева та шкіряними меблями. Сучасне покоління зазвичай надає перевагу мінімалізму, металу та відсутності аксесуарів.

Дизайн кабінету чоловіка-керівника

Дизайн кабінету жінки-керівника

Основна відмінність жіночого кабінету — його витонченість. Більшість жінок надає перевагу сучасному інтер’єру. При цьому вони ніколи не нехтують яскравими акцентами. Наприклад, підбирають кольорові штори або меблі яскравих відтінків. Традиційні деревину, ДСП і МДФ замінюють склом та іншими сучасними матеріалами. Такі приміщення завжди затишні й гарні.

Дизайн кабінету жінки-керівника

Підбір меблів та інших деталей, що підкреслять дизайн

Дизайн сучасного кабінету директора може втілювати різні ідеї. Ви можете обрати меблі виключно з екологічних матеріалів, аби підкреслити соціальну відповідальність компанії. Можете взагалі відмовитись від аксесуарів, аби підкреслити, що ваші технологічні розробки здатні цілком замінити звичну канцелярію. А можете, навпаки, завішати всі стіни фотографіями втілених у життя проєктів, задоволених клієнтів, щасливих співробітників. Головне, аби обраний стиль відповідав темпераменту власника приміщення, підкреслював його характер та відображав філософію компанії.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.
    Telegram
    Viber
    Messenger
    Instagram