Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

дитяча кімната для хлопчика і дівчинки

Для дитини її кімната — місце, де вона проводить багато часу. У власному приміщенні малюк чи підліток може налаштувати все на свій смак та створити затишок спеціально для себе. Складніше цього досягти, якщо в одній кімнаті мешкають двоє дітлахів. У такому випадку батькам потрібно обрати рішення, при якому дизайн буде комфортним для обох.

Варіанти зонування дитячої спальні для двох дітей

Дитячій кімнаті притаманне функціональне зонування, яке не залежить від дизайну. Таке приміщення має ділитися на такі зони:

зонування дитячої спальні для двох дітей
  • Спальна. Вона є найважливішою частиною кімнати, оскільки спати потрібно в комфортному середовищі. Можна встановити окремі ліжка, а для економії місця краще вибрати двоповерхове.
  • Зона відпочинку. Ця зона містить всі меблі та обладнання для дозвілля. Це зручні крісла, комп’ютерний стіл, телевізор.
  • Зона навчання. Можна поставити два окремих столи, або ж один великий. Його краще встановити біля вікна, щоб забезпечити краще освітлення.
  • Зона зберігання речей. Ідеальний варіант — встановити окремі шафи чи комоди, так речі не будуть плутатися. В спільній шафі потрібно заздалегідь розподілити полиці, щоб уникнути суперечок.

Якщо кімната велика, то кількість зон можна збільшувати. Якщо хтось з дітей має певні хобі (малювання, спорт, музика), то цьому також треба приділити увагу.

Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

Обов’язково обговоріть з дітьми деталі стиль та колір оформлення кімнати. Тут потрібно враховувати стать, вік та інтереси дітей. Найлегше це виконати, коли діти однієї статі й приблизно одного віку. А от підібрати дизайн дитячої кімнати для двох різностатевих дітей складніше. Спробуйте дійти компромісу. Дитяча кімната для хлопчика і дівчинки може бути виконана в нейтральних чи цікаво поєднаних кольорах. Якщо дозволяє площа, можна зробити окремі зони за допомогою меблів та перегородок.

Найпопулярніші запитання

? Як відбувається оплата?
Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.
? Як швидко замовити дизайн дитячої кімнати для двох дітей у Львові?
Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️ (066) 833-52-92.
⚡ Чи можна розрахувати скільки коштує дитяча кімната для хлопчика і дівчинки?
Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.
❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?
Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Замовити дизайн дитячої кімнати для двох дітей у Львові

Замовити послугу від РБК «Кронос» дуже просто. Для цього вам потрібно заповнити форму. Залиште своє ім’я та номер телефону та протягом години чекайте на дзвінок нашого менеджера. Ми допоможемо розрахувати вартість робіт та матеріалів. Також можна самостійно зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.