Дитяча кімната для хлопчика

Дитяча кімната для хлопчика

Хороші батьки завжди хочуть створити в інтер’єрі дитячої кімнати унікальний світ, який би радував і надихав малюка на майбутні досягнення. Тому дизайн дитячої кімнати завжди вимагає індивідуального підходу. Очевидно, оформлення кімнати для хлопчика буде залежати від розмірів і форми приміщення, віку дитини та інтересів. Водночас оздоблення та меблювання повинні бути безпечними та екологічними, а кольори яскравими й насиченими.

Створити затишний і комфортний дизайн у кімнаті вашого хлопчика завжди допоможуть фахівці будівельної компанії «РБК Кронос». Перш ніж запропонувати дизайн-проєкт дитячої кімнати, наші дизайнери спілкуються з дітьми та батьками, і враховують усі їхні побажання.

Ідеї оформлення дитячої кімнати для хлопчика від RBK Kronos

Дитячі спальні для хлопчиків варто оформлювати відповідно до віку дитини. Саме з цього приводу RBK Kronos пропонує кілька цікавих ідей.

дитячі спальні для хлопчиків
  • До 3 років. В інтер’єрі кімнати повинно бути мінімум речей та багато вільного простору. Зручне ліжко, коробка з іграшками та м’який килим — цього достатньо, щоб ваш малюк відчував себе комфортно, пізнаючи навколишній світ. Для оздоблення стін обирайте пастельні кольори, та додайте кілька яскравих елементів.
  • Від 3 до 5 років. В цей період починає формуватися індивідуальність дитини. У хлопчика з’являються улюблені іграшки, розваги. У приміщення варто додати стіл та стілець, за яким малюк буде «творити й працювати». Зручні шафи та стелажі допоможуть привити дитині охайність та відчуття порядку.
  • Школяр. У цей час кількість речей у кімнаті збільшується. Обов’язково потрібно облаштувати місце для підготовки домашніх завдань та шафу для книжок. Ігри поступово набувають форму захоплень. Наприклад, в кімнаті юного музиканта потрібно знайти місце для піаніно, художника — для мольберта, спортсмена — шведської стінки.
  • Підліток. У цей період юнак проявляє самостійність в облаштуванні кімнати, але це стосується швидше декоративних елементів: стіни, обклеєні постерами, фігурки у любителів коміксів тощо.
1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити дизайн дитячої кімнати для хлопчика у Львові

Перш ніж розпочати ремонт у дитячій кімнаті, ви можете замовити швидкий обрахунок вартості робіт. Послуга цілком безкоштовна. Зателефонуйте нам, або залиште свої дані в контактній формі. Наші менеджери зв’яжуться з вами протягом двох годин.

Найпопулярніші запитання

💰 Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

💎 Як швидко замовити дитячі кімнати для хлопчиків у Львові?

Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️066-833-52-92.

⚡ Чи можна розрахувати скільки коштує дизайн дитячої кімнати для хлопчика?

Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.

️❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.