Демонтаж штукатурки

Демонтаж штукатурки — це обов’язкова складова підготовки до капітального ремонту будь-якого приміщення. Якщо навіть загальний вигляд стін та стелі у нормі, а лише в деяких місцях штукатурка потріскалася та обсипається, краще зняти її повністю. Інакше про якісний ремонт можна забути.

демонтаж штукатурки

Технічно це нескладна робота, з якою може впоратися майже кожен господар. Однак для цього все ж необхідно мати спеціальне обладнання, респіратори для захисту дихальних шляхів та час. Потрібно бути уважним та мати достатню фізичну підготовку. Крім того, існують відмінності у знятті штукатурки різного матеріалу та з різних поверхонь.

Тому для якісного демонтажу краще звернутися до досвідчених фахівців, які виконають усе швидко та якісно в установлені строки. Довірте брудну роботу компанії «РБК Кронос». Ми ретельно підготуємо ваше приміщення до оздоблювальних робіт та приберемо після себе усе будівельне сміття.

Ціна на демонтаж штукатурки у Львові

Перед початком демонтажних робіт наші фахівці виносять з приміщення усі зайві предмети, накривають захисною плівкою підлогу, підбирають потрібний інструмент та поступово видаляють штукатурку. Після повного демонтажу поверхня очищається від зайвого пилу.

Повна вартість робіт залежить від типу покриття, площі стін/стелі, необхідності виконання допоміжних операцій. RBK Kronos пропонує проведення демонтажу штукатурки від 70 грн/м².

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити послугу в компанії RBK Kronos

Щоб замовити послугу в нашій компанії, достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, та домовитися з менеджером. А поки пропонуємо вам заповнити онлайн-форму, щоб попередньо розрахувати вартість робіт саме для вас. Уведіть своє ім’я та телефон і дочекайтесь дзвінка нашого менеджера.

Найпопулярніші запитання

💰 Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

💎 Як швидко замовити демонтаж штукатурки у м. Львів?

Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️066-833-52-92.

⚡ Чи можна розрахувати ціну на демонтаж штукатурки?

Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.

️❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.