Демонтаж підлоги

демонтаж підлоги

Будь-який капітальний ремонт або перепланування у квартирі починається з демонтажних робіт. Якщо ви плануєте замінити покриття для підлоги, обов’язково потрібно зняти старі матеріали, у тому числі й бетонну підлогу. Класти новий ламінат, лінолеум або плитку зверху наявного шару не варто, адже це може утворити нерівності, скрип та інші проблеми.

Самостійно знімати підлогу не рекомендується, оскільки можна зіпсувати сантехнічні труби, а це потягне за собою ще більші витрати. Найкраще звернутися до досвідчених фахівців компанії «РБК Кронос», які швидко та якісно проведуть демонтаж підлоги будь-якого типу.

Ціна на демонтаж підлоги у Львові

Вартість демонтажу за квадратний метр підлоги залежить від складності робіт і типу підлогового покриття. Найчастіше доводиться знімати з поверхні паркет, кахель, дерев’яну підлогу. Ціна стартує від 50 грн/м². У процесі роботи ми виробляємо мінімум шуму, намагаємося зробити все для того, щоб не пошкодити ні плінтуса, ні покриття стін.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та всі необхідні інструменти, які дозволяють виконувати навіть дуже складні та комплексні проєкти. Майстри проведуть роботи в будь-якій кімнаті вашого будинку. У ванній і туалеті ми знімаємо всю сантехніку, правильно упаковуємо й захищаємо її, а після завершення процесу повертаємо на місце.

1
Найважливішим для Вас є комфорт та функціональність
2
Ви не маєте вільного часу щоб займатися цим самостійно
3
Не маєте необхідних знань і навичок в цій справі
4
Хочете унікальний та неповторний стиль квартири
5
Плануєте здійснити ремонт старих будинків
6
У вас недостатньо засобів на можливі перепланування

Замовити послугу в компанії RBK Kronos

Щоб замовити демонтаж підлоги, ви можете зателефонувати нам за номерами, вказаними на сайті. Якщо плануєте лише дізнатися попередньо загальну ціну за виконання всіх робіт, достатньо скористатися онлайн-формою. Введіть ім’я та номер телефону й натисніть «Розрахувати». Протягом години з вами зв’яжеться наш менеджер і порахує вартість робіт саме для вашої квартири. Послуга надається безкоштовно.

Найпопулярніші запитання

💰 Як відбувається оплата?

Оплата відбувається по завершенню робіт та їх перевірки.

💎 Як швидко замовити демонтаж підлоги у м. Львів?

Заповніть ✔️форму зворотнього зв’язку або телефонуйте ☎️066-833-52-92.

⚡ Чи можна розрахувати ціну на демонтаж підлоги?

Замовити безкоштовну консультацію спеціаліста можна за телефоном або через форму на сайті.

️❤️ Чи є у вас гарантія на виконані роботи?

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому кожен клієнт отримує гарантію 5 років.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.