Косметичний ремонт

Косметичний ремонт квартири – найпростіший і найдоступніший спосіб привести квартиру в порядок. Серед усіх видів ремонтних робіт він займає першу позицію. Чому? Річ у тім, що левова частка усіх ремонтів не зачіпає сантехніку (її демонтаж та встановлення), переобладнання приміщень, маніпуляції з електромережами. Більшість власників прагне просто освіжити інтер’єр, принести порядок, не зачіпаючи опорні елементи конструкції. Якщо на меті оформлення стін за новою модою, модернізація покриття підлоги, оптимально скористатися косметичним ремонтом. Його можна провести як самостійно, так і запрошуючи кваліфікованих майстрів, які швидко та охайно проведуть необхідні роботи.

Розрізняють декілька етапів:

 • Підготовка.

Спочатку необхідно визначитися з тим, що саме не влаштовує у приміщенні і підлягає заміні. Якщо ви точно знаєте, з чим потрібно розпрощатися, легше порахувати остаточну вартість ремонту. Тож обов’язково окресліть план дій – так ви можете зважити свої можливості і не зупинитеся на півдорозі у разі нестачі коштів.

Декілька секретів розумної підготовки:

 1. починаючи з найвіддаленішого приміщення, і поступово рухаючись до виходу, ви уникнете гір сміття і бруду;
 2. якщо винести з кімнати усі меблі не можна, забезпечте максимальний доступ до стін, зсунувши меблі у центр кімнати і накривши їх плівкою;
 3. щоб не забруднити підлогу, яку ви не плануєте замінити у ході ремонту, рекомендується захистити також і покриття;
 4. не забудьте знеструмити електропроводку, а також, знявши світильники, бра, розетки і вимикачі, ізолювати їх нутрощі і заклеїти малярською стрічкою.
 • Демонтаж.

У першу чергу проводяться найбрудніші роботи – демонтаж старого покриття на підлозі, стінах, стелі. Якщо під час очищення поверхні помітили дефекти, доведеться зупинитися і зайнятися шпаклюванням, вирівнюванням підлоги цементно-піщаною сумішшю або «розумною» наливною підлогою, яка вирівнюється майже самостійно.

 • Настил ламінату, паркету, лінолеуму.
 • Встановлення дверей.
 • Фінішна обробка стін.
 • Монтаж плінтусів, розеток, дверних наличників.
 • Декорування приміщення.

Коли ремонт у житлових кімнатах завершено, можна братися за приміщення загального користування.

Косметичний ремонт кухні нічим не відрізняється від того, що проводився у попередніх кімнатах (окрім плитки). Так само готують стелю, стіни і підлогу, прибирають зайве та накривають цінні речі плівкою.

Однак, власникам квартири слід врахувати, що кухня – це приміщення з підвищеним утворенням вологості, тож будматеріали повинні підбиратися з огляду на цей фактор. Так само оскільки на кухні, та у столовій зоні підлога частіше страждає від пошкоджень ножами, виделками, посудом та іншим приладдям, добре, якщо покриття обрано міцне й стійке до механічного впливу.

Добре зарекомендували себе в якості матеріалів для кухні олійні та водоемульсійні фарби, кахлі. Якщо більше подобаються шпалери, зупиніться на вінілі або флізеліні. Класно виглядають МДФ панелі. Окрім сучасного вигляду, вони швидко монтуються та відмінно приховують дефекти поверхні стін. Звичайно, для кухні та столової зони можна використовувати рідкі шпалери, але потрібно бути готовим, що вони потребуватимуть ретельної підготовки стін.

Компанія Rbk-kronos проводить ремонтні роботи, та дизайн інтер’єру швидко та якісно. Звичайно, на термін впливає обсяг роботи та габарити приміщення. У деяких випадках без ремонту тижні не обійдеться. Так буває зі старим житлом, коли зачепивши одне, потрібно міняти й інше – те, що спочатку й не планував.

Безкоштовний
обрахунок вартості
робіт
Складемо кошторис на ремонт, відповімо на всі питання. Дзвоніть нам прямо зараз, або залиште свої дані і ми вам передзвонимо!