Дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати

Хто не мріє про розкішний дизайн ванної кімнати?! Ще не до кінця скинувши пелену сну, ми йдемо у ванну, щоб виконати щоденний ритуал краси. Сюди ж повертаємося ввечері, адже це остання «станція» перед тим, як відправитися у країну Морфея.

Правильний дизайн ванної кімнати – це коли у приміщенні приємно знаходитися, на нього подобається дивитися. Але сучасний інтер’єр ванної – це не тільки про красу й стиль, а й про зручність. Який сенс у наслідуванні модних кольорів Pantone, якщо сама ванна замала, а сантехніка не забезпечує потрібної функціональності?

Дизайн ванної кімнати малих розмірів

Мода на інтер’єр не настільки швидкоплинна, як її «фешн»-сестра. І все ж, кожного року дизайнери пропонують нові тенденції для оформлення приміщень, у тому числі й невеличких розмірів.

Головне правило, яке дозволить вам зробити приміщення затишним та зручним – мінімалістичність. Якщо ви обираєте між декількома кольорами, оберіть максимум 3, де 2 будуть виконувати головну роль, а третій розбавлятиме тандем.

На початку 2019 року спеціалісти з дизайну говорять про повернення тенденції, коли уся кімната виконана в єдиній кольоровій гаммі. На перший погляд, такий дизайн маленької ванної кімнати може здатися нудним. Однак при ближчому знайомстві, помічаєш, що найбільш вдалу ідею годі й шукати. За основу можна взяти керамічну плитку, дерево, мозаїку або декоративний бетон. Бажано користуватися монохромною палітрою кольорів, але тут можуть бути й винятки. Обираючи темну обробку, обов’язково додайте контрастні елементи: сантехніку, декор, світильники, дзеркала тощо. Інакше інтер’єр кімнати вийде занадто похмурим.

Дизайн ванної кімнати в квартирі: тренди

Сьогодні на піку популярності строгі лінії, а також поєднання класичної геометрії з витонченими деталями. Якщо говорити про розміщення купелі, то самотня ванна на постаменті стала улюбленицею та наймоднішим трендом. На жаль, розмістити купіль посеред кімнати можуть дозволити собі хіба що власники ванних кімнат від 8 кв. м. Однак це не означає, що дизайн ванної кімнати в хрущовці – це обов’язково маленька стандартна ванна біля стіни. Якщо простір не дозволяє, ви все одно можете обрати купіль незвичної форми. Витвір овальної форми одразу додає кімнаті респектабельності. І встановити її ви можете не тільки біля стіни, а й у ніші. Вбудовані душові – ще один варіант. Вони звільняють місце для меблів або пральної машини.

Не втрачають актуальності дзеркальні та скляні поверхні. Дизайн маленької ванної кімнати в квартирі від таких матеріалів тільки виграє. Від таких поверхонь відбиваються промені, що візуально збільшує розміри приміщення.

Кольорові рішення

Маленька ванна – не «гидке каченя». За умови вдало підібраних кольорів вона стане «чарівним лебедем». Візуально збільшити простір допоможуть пастельні відтінки. Білий, рожевий, кремовий, шампань, колір кави у поєднанні з яскравими акцентами у вигляді ваз, оправ для дзеркал, килимків створюють неймовірно затишну атмосферу. Не бійтеся експериментів. Кімната у нейтральних відтінках з яскравими вставками дозволить вам створити нетипове, цікаве приміщення.

Щодо чорного та червоного, то вони зможуть створити витончений, пристрасний дизайн ванної кімнати. Плитка кольору ночі, розбавлена білим малюнком або окремими елементами, надасть елегантності, таємничості. Червоний в якості базового кольору підійде творчим та сміливим особам, які не бояться експериментів й завжди йдуть вперед.

Обов’язково подивіться в Інтернеті на популярний дизайн ванної кімнати. Фото готових інтер’єрів надихають, та дозволяють почерпнути щось корисне для власного проекту. Обирайте варіант до душі та створюйте дизайн інтер’єрів за своїм смаком!

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Залиште свої дані прямо зараз, і ми вам перетелефонуємо.